Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Śląsk

Odkryj urok ogrodu zimowego. To przestrzeń, która może stać się Twoją osobistą oazą spokoju, inspirującym miejscem do pracy lub przytulnym kątem do spotkań w gronie najbliższych. Wyobraź sobie miejsce, w którym możesz cieszyć się pięknem roślin i kwiatów, nawet gdy za jest zimno i pada deszcz.

Projektując i montując ogrody zimowe na Śląsku tworzymy oryginalne przestrzenie do własnej aranżacji, które za sprawą naszych Klientów przeobrażają się w prawdziwe perełki architektury użytkowej. Współpracujemy w tym zakresie z inwestorami prywatnymi i odbiorami biznesowymi. Nasze ogrody zimowe znajdują zastosowanie w przestrzeniach mieszkalnych, komercyjnych, a także biurowych.

Skąd moda na ogrody zimowe na Śląsku?

Śląsk zakochał się w ogrodach zimowych. Skąd ta miłość? Zawdzięczamy ją przede wszystkim zmianie trendów w architekturze i designie. Współczesne trendy coraz częściej stawiają na przestrzeni wewnętrznej z zewnętrzną. Ogrody zimowe idealnie wpisują się w tę filozofię, oferując mieszkańcom możliwość cieszenia się naturą bez względu na to, jakie warunki atmosferyczne panują na zewnątrz.

W regionach gęsto zurbanizowanych, jakim jest Śląsk, ogrody zimowe stają się sposobem na przywrócenie kontaktu z naturą. Dla wielu mieszkańców ogród zimowy stanowi atrakcyjną alternatywę dla dużych ogrodów zewnętrznych.

Ogrody zimowe – Od projektu, po montaż

Nasza firma od ponad 40 lat specjalizuje się w realizacji projektów ogrodów zimowych. Ogrody zimowe wykonujemy na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa śląskiego.

W realizacjach Altile wykorzystujemy innowacyjne systemy profili aluminiowych, które oferują bardzo dużą swobodę projektową, trwałość oraz ponadczasowe walory estetyczne. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co przekłada się na możliwość realizacji projektów w praktycznie każdych warunkach. Wykonujemy ogrody sezonowe i całoroczne, konstrukcje zintegrowane z bryłą budynku i wolnostojące.

Dlaczego warto nam zaufać?

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji wysokiej jakości ogrodów zimowych, które są nie tylko piękne, ale także funkcjonalne i trwałe. To co nas wyróżnia, to przede wszystkim:

  • indywidualne i spersonalizowane projekty, które dopasowujemy do potrzeb i wymagań klienta,
  • najwyższa jakość materiałów, które zapewniają walory estetyczne i funkcjonalne w długiej perspektywie użytkowania,
  • profesjonalna i terminowa realizacja,
  • wsparcie i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Wybierz język