Referencje

Altile Sp. Z o.o. jest firmą rzetelną i zaangażowaną, która potrafi stworzyć rozwiązania dedykowane i dopasowane do potrzeb klienta. Zawsze służy radą i pomocą. Cały kontakt odbywał się drogą telefoniczną i mailową co pozwoliło zaoszczędzić mnóstwo czasu. Chcielibyśmy polecić usługi Altile Sp. Z o.o. każdemu, kto potrzebuje kompleksowej obsługi w zakresie stworzenia dodatkowego, przytulnego pomieszczenia w domu bądź mieszkaniu w postaci ogrodu zimowego. Dziękujemy za kreatywność, zaangażowanie i profesjonalizm. Magdalena Bysyngier i Prof. Piotr Lisowski.

Prof. Piotr Lisowski

Warszawa, 07.09.2023

Antonina

Łomianki, 20.04.2022

Składam wyrazy podziękowania dla firmy Altile Pana Adriana Rosłańca za profesjonalną i kompleksową obsługę przy budowie oranżerii.
Pracownicy firmy okazali się niezwykle kompetentnymi osobami. Zaproponowali mi elegancki, odpowiadający moim oczekiwaniom projekt.
Ustalenia i negocjacje prowadzone były merytorycznie, z dużą dozą cierpliwości i zrozumienia moich oczekiwań. Wykonanie nie pozostawia nic do życzenia. Montażyści bardzo fachowi, zaangażowani w pracę.
Efektem jest przepiękna oranżeria. Gorąco polecam !

W imieniu swoim oraz mojej Małżonki, chcę podziękować firmie ALTILE za realizację naszego wymarzonego ogrodu zimowego.
Z zamiarem budowy nosiliśmy się od kilku lat i z niemałymi obawami podeszliśmy do współpracy z Panem Adrianem Rosłańcem. Firmę znaliśmy jedynie z Internetu. Już na wstępie zaproponowano nam obejrzenie kilku wybudowanych oranżerii, które zrobiły na nas bardzo dobre wrażenie.
Do tego profesjonalne i przemiłe podejście ułatwiły współpracę na etapie projektowania i ustalania szczegółów naszej budowli. Sama budowa przebiegła sprawnie, miło było patrzeć, jak monterzy z dużym doświadczeniem w kilka dni złożyli nasz ogród zimowy.
Jesteśmy szczęśliwi, że właśnie tej firmie powierzyliśmy zrealizowanie marzenia naszego życia.
Dziękujemy Panie Adrianie

Włodzimierz

Łódź, 2.03.2021

Darek (opinia Google)

Warszawa, 24.11.2022

 

Kontakt do Altile otrzymałem od znajomego, który również realizował swój ogród zimowy z nimi. Z pełną odpowiedzialnością polecam, prace przebiegały bardzo profesjonalnie. Nie mogę się właściwie do niczego przyczepić. Od samego początku czułem, że mogę liczyć na pełne wsparcie i doradztwo. Ogród cieszy oko i uważam to za najlepszą inwestycję w ostatnich latach. Polecam i jeszcze raz dziękuje za współpracę.

Wybierz język