Projekty ogrodów zimowych

Niezależnie od rodzaju i wielkości zabudowy, przygotowujemy projekt wstępny, poparty wizualizacjami i rysunkami. Wykorzystujemy go do dalszych ustaleń i zmian.

Zdarza się, że wykonujemy kilka zmian, czasem zmieniamy koncepcję w trakcie rozmów i projektujemy od początku, aż osiągniemy cel czyli satysfakcję zamawiającego.

Każdy projekt traktujemy indywidualnie.

Jesteśmy przygotowani na nietypowe rozwiązania.

Jeżeli czują Państwo potrzebę porozmawiania „na żywo” z osobą projektującą, czy też chcieliby Państwo, abyśmy doradzili na miejscu w wyborze właściwego rozwiązania, jesteśmy do dyspozycji i przyjedziemy na miejsce, w każdy region Polski.

KONSTRUKCJA OGRODU ZIMOWEGO

Projekty - Ciepła, czy zimna? Jaki kształt ?

Zanim zaczniemy projektować nowoczesną oranżerię, warto ustalić kilka podstawowych faktów:

  • jaki efekt chcielibyśmy uzyskać: czy oranżeria ma być tylko osłoną przed warunkami atmosferycznymi, czy pomieszczenie użytkowane całorocznie?
  • czy chcielibyśmy powiększyć powierzchnię użytkową budynku o dodatkową rozbudowę salonu, jadalni, czy kuchni, czy też oranżeria ma być zupełnie niezależnym pomieszczeniem, być może nieogrzewanym w okresach chłodu?

Ogrody zimowe - Projekty zabudowy

Często nasi Inwestorzy proszą wstępnie o projekt zabudowy przeznaczonej do zimowania roślin. Warto zastanowić się jednak, czy oranżeria ozdobiona zielonymi ścianami roślin, palmami, czy pięknymi storczykami nie byłaby również idealnym miejscem do spędzania czasu także w czasie długiej polskiej jesieni i zimy.

Dlatego warto przemyśleć czego oczekujemy od oranżerii, my zaś z przyjemnością zajmiemy się resztą. Stworzymy koncepcję nowoczesnego ogrodu zimowego i wycenimy bezpłatnie, tak by projekt spełnił Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości darmowej wyceny projektu i wypełnienie formularza, który pozwoli Państwu przybliżyć go Nam.

Projektowanie ogrodów zimowych

Dostosuj swój ogród do indywidualnych wymagań

Od ponad 40 lat wykonujemy projekty ogrodów zimowych, dostosowując naszą pracę do wymagań i oczekiwań klienta. Jeżeli dokładnie wiesz, czego chcesz lub potrzebujesz fachowego doradztwa w zakresie, jak powinien wyglądać Twój ogród zimowy – skontaktuj się z nami.

Wykonamy dla Ciebie profesjonalny projekt ogrodu zimowego, biorąc pod uwagę lokalizację oraz Twoje indywidualne potrzeby. Nasi pracownicy cechują się doświadczeniem i kwalifikacjami w tworzeniu projektów ogrodów zimowych tradycyjnych oraz nowoczesnych. U nas możesz zamówić projekt ogrodu usytuowanego przy budynku, jak i ogrodu wolnostojącego sezonowego lub całorocznego. Zastanów się, czego tak naprawdę potrzebujesz i skontaktuj się z naszym doradcą.

Nasze projekty ogrodów zimowych zawierają w sobie konstrukcje oparte na podzespołach, gwarantujących trwałość i wytrzymałość. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że do projektu podejdziemy indywidualnie i dołożymy wszelkich starań, aby wykonany ogród służył Ci przez wiele lat.

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język