Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Fasady aliminiowe

ALTILE CONSTRUCTIONS jest autoryzowanym producentem fasad aluminiowych opartych na systemach PONZIO oraz ALIPLAST.

Co można zbudować

Fasady aluminiowe wykorzystywane są do budowy konstrukcji przestrzennych i przestrzeni dachowych, służą do budowy przeszklonych elewacji budynków użyteczności publicznej, jak biurowce, salony ekspozycyjne, hotele, czy banki. Wykorzystanie fasad ma na celu maksymalne doświetlenie wnętrza budynku i stworzenie niepowtarzalnego klimatu.

Coraz częściej systemy fasadowe służą realizacji kreatywnych zamysłów architektów w nowoczesnej przestrzeni urbanistycznej. Firma ALTILE CONSTRUCTIONS wykorzystuje system fasadowy w połączeniu z oranżeryjnym do budowy wyjątkowych ogrodów zimowych o futurystycznym wyglądzie, w sytuacjach, w których projekt przewiduje znaczne wysokości zabudowy, czy podział konstrukcji na odrębne poziomy.

Nauczeni wieloletnim doświadczeniem, poparci doskonale wyszkolonym personelem, działamy z pasją oraz dalekowzrocznością, nie ograniczając się do prostych, komercyjnych realizacji. W dziedzinie budowy fasad działamy indywidualnie oraz we współpracy z architektami i Inwestorami.

NAJCZĘŚCIEJ WYKORZYSTYWANE SYSTEMY

PF152 HI Z SZYBĄ JEDNOKOMOROWĄ

System konstrukcji słupowo-ryglowych przeznaczony do wykonywania ścian osłonowych, zadaszeń, świetlików, o podwyższonej izolacyjności termicznej. Rozwiązania techniczne umożliwiają konstruowanie ścian prostych lub po łuku, przechodzenie kątów zewnętrznych i wewnętrznych oraz adaptację na ogrody zimowe. System przewiduje rozwiązania z podkonstrukcją stalową i drewnianą.

PONZIO PF152 ESG

Ściana osłonowa bez ramową z systemem klejenia konstrukcyjnego. System przeznaczony jest do wykonywania lekkich ścian osłonowych i innych konstrukcji przestrzennych. Jako element nośny wykorzystuje konstrukcję słupowo-ryglową systemu wchodzącą w jego skład szeroką gamę profili. Z zewnątrz tworzy jednolitą, gładką ścianę szkła podzieloną pionowymi i poziomymi liniami. Istnieje możliwość zastosowania szklenia dwu i trzyszybowego.

PONZIO NT152SG

System konstrukcji słupowo-ryglowych przeznaczony do budowy ścian strukturalnych.
Konstrukcja ściany oparta jest na słupach pełnych, połówkach i ryglach,
Z zewnątrz tworzy jednolitą gładką ścianę szkła podzieloną pionowymi i poziomymi liniami.
W systemie zastosowano kilka możliwości mocowania tafli szkła: klejenie strukturalne oraz chwytanie mechaniczne.
Sposoby te pozwalają na indywidualne formowanie kształtu ściany osłonowej. Istnieje również możliwość konstruowania ścian prostych lub po łuku.

PONZIO PF152 HI Z SZYBĄ DWUKOMOROWĄ

System ścian osłonowych słupowo-ryglowych o wysokiej izolacyjności termicznej najczęściej stosowany w budownictwie energooszczędnym.
Zaprojektowany specjalny wkład termiczny, który wypełnia przestrzeń międzyszybową, zarówno swoim kształtem, jak i właściwościami poprawia parametry całej konstrukcji. Struktura tworzywa umożliwia prawidłowe odwodnienie rygla; jego kształt pozwala na łatwy montaż, który odbywa się po zamontowaniu szklenia.

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język