Ogrody zimowe: Galeria wybranych realizacji

Myśląc o ogrodach zimowych, oranżeriach i zabudowie tarasu większość z nas bazuje na pewnym stereotypowym przeświadczeniu o tym, jak konstrukcje tego typu powinny wyglądać. W rzeczywistości ogrody zimowe przyjmują wiele różnych form, co pozwala na ich harmonijną integrację z bryłą budynku i stylem jego wykończenia. Co ważne, konstrukcje te mogą mieć bardzo zróżnicowaną powierzchnię, tym samym odpowiadając na potrzeby i oczekiwania zarówno osób prywatnych, jak i klientów biznesowych.

Prezentowana poniżej galeria przedstawia wybrane realizacje ogrodów zimowych, oranżerii i zabudowy tarasowej, które obrazują nasze możliwości w tym zakresie. Nie bez powodu skoncentrowaliśmy się na prezentacji dużych projektów. To one najlepiej pokazują zakres możliwych do zrealizowania inwestycji, który jest bardzo szeroki i obejmuje konstrukcje wykonane w stylach klasycznym i nowoczesnym.

GALERIA OGRODÓW ZIMOWYCH

Galeria przedstawia przede wszystkim konstrukcje aluminiowe i aluminiowo-stalowe. Zastosowane w nich przeszklenia zostały wykonane ze szkła niskoemisyjnego, dzięki czemu oferowane ogrody zimowe są komfortowe i ekonomiczne w eksploatacji. Prezentujemy zarówno projekty tzw. ogrodów zimnych, jak i ciepłych.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z Altile Constructions zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi realizacjami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasi Doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w precyzyjnym określeniu Państwa potrzeb i oczekiwań względem projektowanej konstrukcji. 

Wybierz język