Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Zabudowa tarasu

Zabudowa tarasu to popularny sposób na podniesienie funkcjonalności przestrzeni, której eksploatacja standardowo podyktowana jest przez warunki pogodowe. Dzięki zabudowie taras może być użytkowany niezależnie od kaprysów aury i stanowić dodatkową przestrzeń użytkową także w sezonie zimowym.

Zabudowa tarasu i ogród zimowy na tarasie to przedsięwzięcia charakteryzujące się wysokim stopniem personalizacji projektu. Taras możemy zaadoptować do swoich faktycznych potrzeb wybierając spośród zabudowy zimnej (chroniącej wyłącznie przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych) lub ciepłej (przeznaczonej do całorocznego użytkowania).

Dlaczego warto stworzyć ogród zimowy na tarasie?

Ogród zimowy na tarasie to przestrzeń, dzięki której możesz cieszyć się bliskością natury przez cały rok. Zabudowa tarasu szkłem zapewnia skuteczną ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jednocześnie zacierając wyraźną linię podziału na to co wewnątrz i na zewnątrz.

Odpowiednio zaprojektowana i wykonana zabudowa tarasu przyczynia się do zwiększenia powierzchni użytkowej nieruchomości. Ogród zimowy na tarasie może być użytkowany przez cały rok, a jego eksploatacja nie musi być wcale kosztowna. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy szkło niskoemisyjne, co pozwala korzystać z promieniowania słonecznego do oświetlania i ogrzania pomieszczenia, przy jednoczesnym ograniczeniu strat energii wynikających zastąpieniem tradycyjnych materiałów budowlanych szkłem do absolutnego minimum.

Ogród zimowy na tarasie podnosi funkcjonalność nieruchomości i jej atrakcyjność. Z perspektywy domowników to dodatkowa przestrzeń, którą można wykorzystać do pracy, zabawy, dbania o kondycję fizyczną lub rekreacji. Wtopienie konstrukcji w bryłę budynku przyczyni się również do podniesienia wartości domu przy ewentualnej sprzedaży.

Zabudowa tarasu: Warszawa i okolica

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu wszelkich konstrukcji aluminiowych o nietypowych kształtach. To pozwala nam na realizację nawet najbardziej śmiałych projektów z zakresu zabudowy tarasów i ogrodów zimowych, które wykonujemy na potrzeby inwestorów prywatnych i klientów biznesowych. W naszych konstrukcjach wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały. To stanowi gwarancję wysokiej trwałości zabudowy tarasu, jej prezencji oraz funkcjonalności.

Nasze dotychczasowe portfolio obejmuje szereg realizacji projektów prywatnych i komercyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Warszawa i okolica to podstawowy, ale nie wyłączny obszar naszej działalności. Po wcześniejszym uzgodnieniu możemy wykonać projekt w dowolnej lokalizacji na terenie kraju.

Wybierz język