Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Ogrody zimowe

Zieleń zapewnia możliwość spokojnego wypoczynku, wytchnienia i relaksu w przyjemnym otoczeniu. Późną jesienią i zimą nie mamy okazji do obcowania z naturą. Jak więc zatrzymać letni klimat na dłużej? Doskonałym na to sposobem jest przydomowy ogród zimowy.

lato zamknięte w szkle przez cały rok

Ogrody zimowe to konstrukcje, które pozwalają cieszyć się zielenią i światłem przez cały rok. Mogą one doskonale aranżować przestrzeń już istniejącą lub być dodatkowym przedłużeniem domu. Tak skonstruowane ogrody zimowe świetnie sprawdzają się w swojej funkcji, w zależności od przeznaczenia – użytkowej, rekreacyjnej lub wypoczynkowej.

Projektujemy i wykonujemy nowoczesne ogrody zimowe

Funkcjonalne ogrody zimowe, nowoczesne tarasy zimowe i efektowne oranżerie są naszą specjalnością. Jako producent z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży, zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem i montażem zarówno standardowych, jak i również znacznie bardziej nietypowych konstrukcji.

Przez lata działalności zbudowaliśmy już mnóstwo ciekawych przestrzeni, począwszy od przytulnych tarasów zimowych, aż po duże, przestronne oranżerie. Wykonujemy ogrody zimowe przy przestrzeniach domowych, a także budynkach biurowych i usługowych na terenie całego kraju.

Dlaczego warto powierzyć nam wykonanie ogrodu zimowego?

Projektujemy i budujemy ogrody zimowe oparte na innowacyjnych systemach profili aluminiowych francuskiej firmy Flandria, która jest na rynku od ponad 40 lat. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z ogromną pasją i pieczołowitością. Jakość poszczególnych komponentów wykorzystywanych podczas tworzenia konstrukcji ogrodów zimowych i oranżerii, w połączeniu z naszym doświadczeniem i zaangażowaniem, przekłada się na solidność, wytrzymałość i trwałość, a także wysokie walory estetyczne końcowych produktów.

Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie i pełne usatysfakcjonowanie, dlatego też udzielamy gwarancji na skonstruowany ogród zimowy i każdy inny obiekt, jaki budujemy. W trakcie współpracy rzetelnie doradzamy, jakie rozwiązania będą najlepszym wyborem do zrealizowania konkretnej wizji, a każda zlecona nam konstrukcja jest gotowa do użytku w ustalonym terminie. Powierzając nam wykonawstwo mogą mieć więc Państwo pewność kompleksowej obsługi, uczciwego doradztwa, przejrzystych warunków współpracy i co najważniejsze – wysokiej jakości zapewniającej funkcjonalność ogrodu zimowego przez długie lata.

Istotne kwestie

Co musisz wiedzieć projektując ogród zimowy

Projekty ogrodów zimowych

Każdy projekt traktujemy  indywidualnie. Niezależnie od rodzaju i wielkości zabudowy, przygotowujemy projekt wstępny, poparty wizualizacjami i rysunkami.

Jaki ogród zimowy?

Służymy doradztwem indywidualnym na każdym etapie projektowania, począwszy już od koncepcji bryły oranżerii.

Konstrukcja

Jesteśmy twórcami własnego systemu prefabrykacji materiałów oraz ich montażu, będących gwarancją stabilności, szczelności oraz wytrzymałości ogrodów zimowych.

Ściany pionowe

W zależności od pożądanych funkcji, wymagań termoizolacyjnych czy planowanego budżetu możemy zastosować dowolne systemy okienno-drzwiowe, przesuwne lub składane.

Szkło oraz wypełnienia

W zależności od indywidualnych wymagań stosujemy różnego rodzaju szła od przyciemnianych, przez energochłonnych po antywłamaniowe.

Systemy zacieniające

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Chcesz cieszyć się zielenią i kwitnącymi roślinami przez cały rok? Marzysz o posiadaniu ogrodu zimowego?
Skontaktuj się z nami, a pomożemy ci urzeczywistnić twoje marzenia.

Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą i galerią dotychczas zrealizowanych prac. Zainteresowanych wykonaniem indywidualnego projektu ogrodu zimowego lub oranżerii prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy, udzielimy niezbędnych informacji i przygotujemy projekt, który najlepiej odpowie na Państwa wszelkie potrzeby i wymagania.

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język