Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Oranżerie

Od ponad 40 lat projektujemy i wykonujemy wielkopowierzchniowe oranżerie i zabudowy w obiektach użyteczności publicznej, hotelach, centrach konferencyjnych, obiektach zabytkowych i objętych nadzorem konserwatora zabytków.

Nowoczesna oranżeria - Nasze doświadczenie

Posiadamy wiedzę i możliwości do realizowania wymagających i czasochłonnych projektów. Dysponujemy zapleczem w postaci własnych architektów i konstruktorów specjalizujących się tego rodzaju inwestycjach.
Chętnie współpracujemy z projektantami obiektów, a w razie potrzeby pomagamy w załatwianiu niezbędnych formalności.
Zabudowy wielkogabarytowe projektujemy w systemie fasadowym Ponzio i Aliplast, w systemach oranżeryjnych Flandria, jako łączone projekty: stal + aluminium oraz całostalowe.

Dzięki temu nasze oranżerie pałacowe i oranżerie wielkogabarytowe charakteryzują się wysoką trwałością i bezproblemową eksploatacją przez długi czas. 

 

Oranżerie pałacowe

Oranżerie pałacowe nie mają przed nami tajemnic. Projektujemy je i wykonujemy w oparciu o elementy konstrukcyjne znanych i cenionych producentów. To gwarantuje trwałość i funkcjonalność przestrzeni, która może być z powodzeniem wykorzystana do:

  • uprawy egzotycznych roślin, 
  • wypoczynku i rekreacji, 
  • aranżacji przestrzeni usługowej (np. restauracji/kawiarni/hotelowej jadalni). 

Oranżerie wielkogabarytowe to nie jedyna nasza specjalność. Jako producent ogrodów zimowych stale podążamy za zmieniającymi się trendami i dopasowujemy do nich naszą ofertę, czego efektem są liczne nowoczesne oranżerie, które zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy w ostatnim czasie. Nowoczesna oranżeria to przestrzeń, która zapewnia optymalne warunki do odpoczynku i relaksu, jednocześnie oferując dużo zieleni i korzyści płynące z uprawy roślin w ogrodzie zimowym. 

Oranżeria ogrodowa 

Alternatywą dla konstrukcji stanowiącej formę dobudówki do obiektu jest oranżeria ogrodowa. Oranżeria ogrodowa stanowi niezależną konstrukcję, którą możemy wznieść w praktycznie dowolnym miejscu na terenie ogrodu. Oferowane oranżerie ogrodowe przyjmują postać konstrukcji nowoczesnych, jak również klasycznych oranżerii wielkogabarytowych. Tego typu oranżerie wielkogabarytowe mogą być wykorzystywane przez hotele i restauracje do organizacji imprez okolicznościowych. Ich konstrukcja doskonale wpisuje się w aktualne trendy powrotu do natury, jednocześnie zapewniając uczestnikom przyjęcia ochronę przed kaprysami aury. 

Oranżerie pałacowe

Firma Altile Constructions  posiada doświadczenie w budowie i renowacji oranżerii pałacowych. Jedną z naszych realizacji jest wymiana dachu w oranżerii stanowiącej część Pałacu Królewskiego w Wilanowie.

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język