Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Jaki ogród zimowy?

Oranżeria aluminiowo szklana stanowi nowoczesny sposób na całoroczne wykorzystanie przestrzeni tarasu czy patio.

Dodatkowa przestrzeń

Ogród zimowy może być  doskonałym miejscem zwiększającym powierzchnię użytkową budynku. Zależnie od zamysłu Inwestora, miejscem wypoczynku, czy pracy.
Okazała, nowoczesna bryła oranżerii, doświetla powierzchnie mieszkalne i optycznie je powiększa.

Każdy z oferowanych przez naszą firmę systemów jest certyfikowany i przeznaczony do użytku w Europie środkowej i wschodniej. Oferujemy ogrody zimowe oparte o standardowe konstrukcje oraz projektowane indywidualnie.

Służymy doradztwem indywidualnym na każdym etapie projektowania, począwszy od koncepcji bryły oranżerii, poprzez dopasowanie projektu do Państwa oczekiwań, a w końcu specjalistycznym montażem.

OGRÓD ZIMOWY CIEPŁY

(ORANŻERIA CAŁOROCZNA)

Przeznaczona jest do użytku całorocznego, wykonana z profili aluminiowych z przekładką termiczną, zapobiegającą przemarzaniu i powstawaniu mostka termicznego. Oranżeria ciepła posiada szyby zespolone w pakiecie 2 i 3 szybowym. Jest przeznaczona do ogrzewania.

Ogród zimowy ciepły stanowi doskonały pomysł na rozbudowanie przestrzeni użytkowej budynku.

OGRÓD ZIMOWY ZIMNY

(WERANDA, ORANŻERIA SEZONOWA)

Wykonany z profili „zimnych”, nieizolowanych, przeszklony szybami pojedynczymi.

Idealnie sprawdzi się jako zadaszenie z zabudową pionową ścian bocznych, stanowiących osłonę przed wiatrem i opadami deszczu.

Produkowane w naszej firmie ogrody zimowe, wykonywane są z najwyższej jakości profili aluminiowych oraz akcesoriów, zapewniając wytrzymałość, szczelność i wiatrochronność konstruowanych obiektów.

Podkreślamy, że służymy doradztwem indywidualnym na każdym etapie projektowania, począwszy od koncepcji bryły oranżerii, poprzez dopasowanie projektu do Państwa oczekiwań, a w końcu specjalistycznym montażem.

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język