Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Konstrukcje aluminiowe

Firma Altile jest projektantem, producentem i wykonawcą wszelkich konstrukcji aluminiowych o nietypowych kształtach.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na realizację nawet najbardziej nietypowych projektów, dzięki którym zabudowy aluminiowe tarasów podnoszą komfort, atrakcyjność i wartość nieruchomości. 

Zabudowy aluminiowe tarasów

Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie

Posiadamy specjalistyczne zaplecze w postaci architektów i konstruktorów konstrukcji budowlanych. Projektujemy konstrukcje aluminiowe oraz aluminiowo stalowe według indywidualnych
potrzeb. Ściśle współpracujemy z inwestorami, oferując również pomoc w uzyskaniu zezwoleń oraz załatwianiu formalności.

Nasze ogrody zimowe aluminiowe wykonujemy na bazie wysokojakościowych materiałów, co w sposób bezpośredni przekłada się na ich prezencję, funkcjonalność i trwałość.

Tworząc zabudowy aluminiowe tarasów staramy się dostarczać spersonalizowane rozwiązania, które wpisują się w indywidualne potrzeby rodziny, jednocześnie stanowiąc naturalne przedłużenie domu.

Oferowaną przestrzeń projektujemy z myślą o jej całorocznym użytkowaniu, dlatego stawiamy na materiały o najlepszych parametrach i rozwiązania technologiczne, które pozwalają na efektywne wykorzystanie energii cieplnej do ogrzania powierzchni.

Dlaczego warto wybrać zabudowy aluminiowe tarasów?

Wybór ogrodów aluminiowych wiąże się z licznymi korzyściami. To przede wszystkim gwarancja wysokiej trwałości konstrukcji, która zachowuje swoje właściwości w długiej perspektywie czasu i nie wymaga kosztownych prac konserwatorskich. To także możliwość uzyskania konstrukcji o praktycznie dowolnym układzie, który pozwala na najbardziej efektywne korzystanie zarówno z przestrzeni zabudowy, jak i otaczającego ją ogrodu.

Zabudowy aluminiowe tarasów oferują bardzo dobre parametry pod względem izolacji cieplnej i akustycznej. To pozwala na ich włączenie do powierzchni użytkowej domu i wykorzystywanie niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Jednocześnie wyposażenie ogrodów w wielkopowierzchniowe przeszklenia sprawia, możemy bez przeszkód cieszyć się widokiem na ogród i okolicę.

Klientów zainteresowanych wykonaniem wysokiej jakości zabudowy istniejącego tarasu lub stworzeniem konstrukcji całkowicie od podstaw zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Doradcy Altile z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w przygotowaniu projektu zabudowy, która najlepiej wpisze się w Wasze oczekiwania.

Nasze specjalizacje

Takie rzeczy budujemy

Oranżerie

Dachy szklane i świetliki

Pergole

Zabudowy basenów

Wybierz język