Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Ogrody zimowe dla hoteli i restauracji

W Altile projektujemy i wykonujemy ogrody zimowe nie tylko na potrzeby klientów indywidualnych. Od lat współpracujemy z właścicielami hoteli, pensjonatów i restauracji. Nasze ogrody zimowe dla hoteli i restauracji to rozwiązania, które pozwalają na wyróżnienie się na tle konkurencji i zwiększenie atrakcyjności oferty. W zależności od potrzeb ogród zimowy może stać się dodatkową przestrzenią rekreacyjną dla gości lub jadalnią, z której rozpościera się widok na całą okolicę.

Ogrody zimowe dla hoteli: Całoroczna strefa wypoczynku

Otwarty taras to duży atut hotelu. Niestety poza sezonem jego funkcjonalność jest bardzo ograniczona. Przeszklony ogród zimowy stwarza dogodne warunki do relaksu w bliskim kontakcie z otoczeniem, jednocześnie chroniąc gości przed niekorzystnymi zjawiskami pogodowymi. Latem ogród można otworzyć i w ten sposób całkowicie zatrzeć granicę miedzy tym co wewnątrz, a tym co na zewnątrz. Jesienią i zimą wysokiej jakości przeszklenia osadzone na profilach aluminiowych zapewnią osłonę przed chłodem, deszczem i wiatrem.

Ogród zimowy w hotelu może służyć realizacji wielu zamierzeń. To przestrzeń, która doskonale nadaje się do wypoczynku i rekreacji oraz jako dodatkowa jadalnia dołączona do ściany hotelowej restauracji lub fragment strefy Wellness&SPA.

Ogród zimowy: Restauracja z dodatkową przestrzenią dla gości

W warunkach zabudowy miejskiej nasze konstrukcje dla restauracji to przede wszystkim sposób na powiększenie przestrzeni użytkowej o nawet kilkanaście dodatkowych stolików. Inwestycja w ogród zimowy dla restauracji pozwala zatem nie tylko podnieść atrakcyjność lokalu, ale również zwiększyć jego dostępność, co w sposób bezpośredni przekłada się na zyski.

W wybranych lokalizacjach ogród zimowy dla restauracji to także duży walor estetyczny. Aluminiowa konstrukcja z przeszkleniem otwiera lokal na roztaczające się wokół widoki, dzięki czemu goście mogą cieszyć się bliskością natury bez ryzyka, że niespodziewane kaprysy aury zakłócą ich posiłek.

Ogrody zimowe dla biznesu:
Poznaj naszą ofertę

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klienta biznesowego tworzymy unikalne projekty ogrodów zimowych ciepłych i zimnych. Bazując na wysokiej jakości materiałach i innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych tworzymy bryły o zróżnicowanych kształtach i powierzchni, co pozwala na ich harmonijne wtopienie w zastaną bryłę budynku.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Doradcy Altile z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią możliwe rozwiązania.

Nasze specjalizacje

Takie rzeczy budujemy

Oranżerie

Dachy szklane i świetliki

Pergole

Zabudowy basenów

Wybierz język