Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Katowice

Zimowy ogród to bardzo ciekawe rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Niegdyś tego rodzaju konstrukcje rzadko można było spotkać na prywatnych posesjach, obecnie jednak częściej goszczą w przydomowych ogrodach. Dużą popularnością cieszą się nie tylko wśród inwestorów budujących dom, ale też właścicieli nieruchomości już istniejących, którzy chcą rozbudować ją o wydzieloną szklaną konstrukcję. Z czego wynika tak wysokie zainteresowanie?

Dobrze zaprojektowany, nowoczesny ogród zimowy to dodatkowa wartość domu, która cieszy swoich użytkowników przez cały rok. Pełnić może on funkcję dodatkowego pomieszczenia domu, np. salonu czy biura, a także tworzyć doskonałą przestrzeń do relaksu, zabawy, a nawet uprawy roślin. 

Zimowy ogród docenić można szczególnie wtedy, gdy pogoda i temperatura nie sprzyjają przebywaniu na zewnątrz. Wówczas możliwość spędzania czasu w ciepłym tarasie zimowym ze szkła jest prawdziwą przyjemnością. 

Projektowanie ogrodów zimowych w Katowicach

Jako marka Altile z powodzeniem działamy i rozwijamy się w branży szklanych konstrukcji już od ponad 40 lat. Jesteśmy producentem ogrodów zimowych, nowoczesnych zabudów tarasowych i balkonowych, a także przestronnych, niezwykle efektownych oranżerii. Podejmujemy się budowy zarówno tradycyjnych konstrukcji, jak i również tych o znacznie bardziej nowoczesnym charakterze. Tworzymy ogrody zimowe różnego rodzaju i przeznaczenia. W ramach oferty na Państwa indywidualne zamówienie możemy wykonać:

  • ogród zimowy bezpośrednio przy nieruchomości, gdzie stanowić będzie dodatkowe pomieszczenie użytkowe, rekreacyjne bądź wypoczynkowe, 
  • oranżerię ogrodową wolnostojącą usytuowaną w np. centralnej części działki, 
  • ogród zimowy zimny (sezonowy), 
  • ogród zimowy ciepły (całoroczny, z możliwością zainstalowania ogrzewania). 

Dlaczego warto powierzyć nam wykonanie ogrodu zimowego i oranżerii

Ogrody zimowe przez nas projektowane powstają z wykorzystaniem innowacyjnych systemów aluminiowych renomowanej firmy Flandria. Zastosowane profile – jedne z najlepszych dostępnych na rynku pozwalają nam dostarczać konstrukcje, które są nie tylko atrakcyjną wizualnie strefą przydomowego wypoczynku, ale także w pełni funkcjonalną, komfortową i bezpieczną przestrzenią. 

Zlecając nam wykonanie tarasu zimowego lub oranżerii otrzymają Państwo wysokiej jakości produkt końcowy, a także kompleksową obsługę przeprowadzoną z zachowaniem najwyższych standardów. Zapewniamy indywidualne podejście, fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu, atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy, a także terminowość i wieloletnią gwarancję na wykonane przez nas ogrody zimowe i inne obiekty

Budowa ogrodu zimowego Katowice

Chcesz cieszyć się zielenią i kwitnącą roślinnością przez cały rok? Zgłoś się do nas, a pomożemy zrealizować Twoje marzenia.

Budujemy ogrody zimowe przy przestrzeniach domowych, a także budynkach biurowych i usługowych nie tylko na terenie miasta Katowice, ale i całego kraju. Wszystkich zainteresowanych spersonalizowanymi tarasami i oranżeriami naszego wykonawstwa zapraszamy do obejrzenia galerii dotychczas zrealizowanych projektów. 

W przypadku dodatkowych pytań czy chęci współpracy prosimy o kontakt

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język