Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Zielona Góra

Ogród zimowy to wymarzone miejsce wielu osób. Coraz częściej gospodarstwa domowe decydują się na takie przedłużenie użytkowej powierzchni domu, tworząc oranżerię pełną zieleni i spokojnej atmosfery.

Dobrze skonstruowany ogród zimowy wyróżnia się dobrą izolacją cieplną i akustyczną, co sprawia, że domownicy mogą cieszyć się ciszą i spokojem niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

Projektowanie ogrodów zimowych w Zielonej Górze

Ogrody zimowe wybierane są ze względu na aspekty wizualne oraz funkcjonalne. Dobrze zaprojektowany taras zimowy może podnieść wartość nieruchomości, a przy okazji zapewnia możliwość stworzenia wyjątkowej przestrzeni dla relaksu. 

Jako marka Altile działamy na rynku już od ponad 40 lat, oferując naszym klientom profesjonalne projekty, budowę oraz montaż ogrodów zimowych. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju, także dla mieszkańców Zielonej Góry. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Ogrody zimowe Zielona Góra – co możemy Ci zaoferować?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a nasz zespół wyróżnia się odpowiednimi kwalifikacjami do wykonywania tradycyjnych i nowoczesnych ogrodów zimowych. W ramach naszych usług możemy wykonać:

  • ogrody zimowe na tarasie lub balkonie jako dodatkowe pomieszczenie użytkowe;
  • ogrody wolnostojące, np. usytuowane na środku ogrodu;
  • ogród zimowy sezonowy;
  • ogród zimowy całoroczny z możliwością zainstalowania systemu grzewczego.

Dlaczego warto wybrać ogrody zimowe naszej firmy?

W naszej pracy korzystamy z innowacyjnych systemów renomowanych producentów, dzięki czemu możemy tworzyć konstrukcje, które są nie tylko oryginalne, ale też wyjątkowo trwałe. Do produkcji ogrodów wykorzystujemy aluminiowe profile francuskiej marki Flandria, które uważane są za jedne z najlepszych na rynku. Wysokiej klasy podzespoły połączone z doświadczeniem naszych specjalistów sprawiają, że możemy tworzyć ogrody zimowe objęte wieloletnią gwarancją.

Budowa ogrodów zimowych Zielona Góra

Marzysz o nowoczesnym i oryginalnym ogrodzie zimowym? Oczekujesz przeprowadzenia usługi na najwyższym poziomie? 

Zgłoś się do naszej firmy, a urzeczywistnimy Twoje wszelkie wizje.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i każde zlecenie przygotowujemy według spersonalizowanych oczekiwań i wymagań. Wszystkie konstrukcje wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o detale. Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy. Dla nas najważniejsze są satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego korzystamy z najnowszych innowacji technologicznych, ułatwiających nam wykonywanie solidnych konstrukcji. Dobrze wyposażony park maszyn pozwala nam pracować sprawnie i tworzyć produkty wyróżniające się najlepszą klasą jakości.

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język