Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Poznań

Ogród zimowy może być przestrzenią odpoczynku i relaksu, dodatkowym pomieszczeniem użytkowym domu, a także miejscem uprawy i przechowywania roślin. To konstrukcja, która pozwala cieszyć się zielenią, naturalnym światłem i ciepłą, przyjemną atmosferą, nawet wtedy, kiedy pogoda nie sprzyja przebywaniu na zewnątrz. 

Posiadanie szklanej dobudówki kusi obecnie wielu inwestorów – nie tylko właścicieli domów, ale też biur czy obiektów usługowych. Warto pamiętać, że zaprojektowanie i budowę ogrodu zimowego należy zlecić doświadczonym profesjonalistom. Takich właśnie znajdziesz w naszej firmie. 

Projekty ogrodów zimowych w Poznaniu

Nie tylko ogrody zimowe, ale też tarasy zimowe i oranżerie są naszą specjalnością. Jako ich producent działamy w branży już od ponad 40 lat. Nasze doświadczenie pozwala nam realizować zarówno standardowe, jak i również znacznie bardziej nietypowe projekty. Zajmujemy się projektowaniem i budowaniem przeszklonych zabudów tarasów i balkonów, tworzymy również samodzielne konstrukcje. Przy tym każdorazowo staramy się jak najlepiej odzwierciedlać wszelkie oczekiwania i pomysły naszych Klientów.

Wykonujemy nowoczesne ogrody zimowe na zamówienie przy przestrzeniach domowych, a także budynkach biurowych i usługowych (hotelach, restauracjach, kawiarniach) nie tylko na terenie miasta Poznań, ale i całego kraju. Zapewniamy:

  • kompleksową, w pełni indywidualną obsługę,
  • fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia,
  • atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy,
  • terminowość,
  • najwyższą jakość końcowego produktu.

Tarasy zimowe i oranżerie z najwyższej jakości materiałów

Ogrody zimowe przez nas projektowane powstają z wykorzystaniem nowoczesnych systemów aluminiowych renomowanej firmy Flandria. Zastosowane profile – jedne z najlepszych dostępnych na rynku pozwalają nam dostarczać konstrukcje, które są nie tylko atrakcyjną wizualnie strefą przydomowego wypoczynku, ale także w pełni funkcjonalną, komfortową i bezpieczną przestrzenią. Mając na uwadze najwyższą satysfakcję i zadowolenie Klientów, udzielamy wieloletniej gwarancji na skonstruowany ogród zimowy i każdy inny obiekt, jaki budujemy. 

Budowa ogrodów zimowych Poznań

Chcesz cieszyć się zielenią przez cały rok? Szukasz sposobu na oryginalne zaaranżowanie przestrzeni przydomowej? Zgłoś się do nas, a zbudujemy Twój wymarzony ogród zimowy.

Wszystkich zainteresowanych spersonalizowanymi tarasami i oranżeriami naszego wykonawstwa zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji. W przypadku dodatkowych pytań czy chęci współpracy prosimy o kontakt. 

Z przyjemnością odpowiemy i zbudujemy Państwa wymarzoną przestrzeń – w pełni dopasowaną do wszelkich potrzeb i wizji.

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język