Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Łódź

Ogród zimowy jest bez wątpienia wymarzonym miejscem do wypoczynku i relaksu. Wysoka izolacyjność cieplna i akustyczna, a także możliwość uprawy w nim przeróżnych, w tym także egzotycznych roślin sprawiają, że w chłodniejszych porach roku można wciąż czuć atmosferę lata. 

Dodatkowo, oranżeria jest bardzo atrakcyjnym elementem architektonicznym nieruchomości, bowiem nadaje całej bryle budynku lekkości. Niektórzy budują ją także w celu urozmaicenia przestrzeni mieszkalnej. Ogród zimowy przedłuża nierzadko strefę użytkową stwarzając dodatkowe miejsce nie tylko do odpoczynku, ale i do codziennego funkcjonowania czy pracy. 

Dobrze zaprojektowany taras zimowy stanowi dodatkową wartość nieruchomości, a przede wszystkim cieszy swoich użytkowników przez cały rok. Jeśli chcesz stworzyć nowoczesny ogród zimowy i poszukujesz rzetelnego wykonawcy – zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Wykonujemy nowoczesne ogrody zimowe przy przestrzeniach domowych, a także budynkach biurowych i usługowych nie tylko na terenie Łodzi, ale i całego kraju

Projektowanie ogrodów zimowych w łodzi

Jako marka Altile z powodzeniem działamy i rozwijamy się w branży szklanych konstrukcji już od ponad 40 lat. Specjalizujemy się w projektowaniu i dostarczaniu nowoczesnych ogrodów zimowych, efektownych oranżerii oraz funkcjonalnych zabudów tarasów i balkonów. Tworzymy konstrukcje różnego rodzaju i przeznaczenia każdorazowo starając się jak najlepiej odzwierciedlać wizję Klienta. W ramach oferty wykonać możemy:

  • ogród zimowy na tarasie lub balkonie stanowiący dodatkowe pomieszczenie,
  • oranżerię wolnostojącą usytuowaną w innej niż dom czy nieruchomość części działki, 
  • ogród zimowy zimny; sezonowy,
  • ogród zimowy ciepły; całoroczny, z możliwością zamontowania ogrzewania. 

Dlaczego warto zlecić nam budowę ogrodu zimowego?

Każdy budowany przez nas obiekt powstaje z wykorzystaniem innowacyjnych systemów dostarczanych przez renomowanych producentów. Tworzymy ogrody zimowe stosując profile aluminiowe firmy Flandria. Ich jakość, w połączeniu z naszym doświadczeniem i bogatym parkiem maszynowym przekładają się na konstrukcje solidne, trwałe i wytrzymałe, a zarazem oryginalne i wysoce estetyczne.

Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i najwyższą starannością. Gwarantujemy kompleksową, profesjonalną obsługę, uczciwe doradztwo, atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy, gwarancję na wykonane usługi oraz co najważniejsze – najwyższą jakość końcowego produktu. Wszystko po to, by mogli cieszyć się Państwo pełną funkcjonalnością i pięknem prywatnego ogrodu zimowego przez długie lata.

Budowa ogrodów zimowych w Łodzi

Chcesz w oryginalny i funkcjonalny sposób zaaranżować przestrzeń przydomową? Oczekujesz przeprowadzenia usługi na najwyższym poziomie? Zgłoś się do nas i zamów ogród zimowy.

Wszystkich zainteresowanych spersonalizowanymi oranżeriami naszego wykonawstwa zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji. W przypadku dodatkowych pytań czy chęci współpracy prosimy o kontakt

Z przyjemnością odpowiemy i zbudujemy Państwa wymarzoną przestrzeń.

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język