Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Bydgoszcz

Ogród zimowy pełen zieleni, kwitnących roślin i naturalnego światła to doskonałe miejsce do relaksu tuż obok domu nie tylko wiosną i latem, ale również jesienią i zimą. Założenie tego rodzaju szklanej oranżerii lub zabudowanie tarasu to niezwykle oryginalny pomysł na powiększenie powierzchni nieruchomości. Tak powstałe pomieszczenie pełnić może różnorakie funkcje, począwszy od użytkowej, np. jako dodatkowy salon, poprzez rekreacyjną, aż po wypoczynkową. 

Z uwagi na liczne walory – nie tylko praktyczne, ale też wizualne, ogrody zimowe cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem wśród inwestorów. Jeśli chcesz cieszyć się przyjemną atmosferą niezależnie od pory roku czy warunków pogodowych i poszukujesz godnego zaufania wykonawcy ogrodów zimowych – serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

Budowa ogrodów zimowych w Bydgoszczy

Nasze ogrody zimowe budujemy na polskim rynku już od ponad 40 lat. Specjalizujemy się w projektowaniu, budowaniu, dostarczaniu i montażu nowoczesnych ogrodów zimowych, tarasów zimowych oraz oranżerii. Tworzone przez nas obiekty oparte są na innowacyjnych systemach renomowanej firmy Flandria. Oferowane przez markę profile aluminiowe dają możliwość stworzenia dowolnego, niepowtarzalnego projektu, nie tylko pod względem wizualnym, ale i funkcjonalnym. 

Podejmujemy się wykonawstwa ogrodów zimowych przylegających do budynku lub wolnostojących, na przykład zlokalizowanych w centrum działki. W zależności od indywidualnych potrzeb naszych Klientów proponujemy konstrukcje o charakterze sezonowym lub całorocznym. Wykonujemy ogrody zimowe przy przestrzeniach domowych, a także budynkach biurowych i usługowych na terenie nie tylko miasta Bydgoszcz, ale i całego kraju.

Co sprawia, że warto powierzyć nam wykonanie ogrodu zimowego?

Zajmujemy się projektowaniem i budowaniem ogrodów zimowych od podstaw. Podejmujemy się realizacji zarówno standardowych, jak i również nietypowych projektów. Zapewniamy każdorazowo kompleksową, indywidualną obsługę w pełni dostosowaną do potrzeb i koncepcji naszych Klientów. Gwarantujemy też fachowe doradztwo, atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy oraz terminowość.

Podczas pracy korzystamy z różnego rodzaju nowatorskich rozwiązań, które w efekcie pozwalają nam dostarczać konstrukcje najwyższej jakości – solidne, trwałe, wytrzymałe, a jednocześnie wysoce estetyczne i oryginalne. Mając na uwadze najwyższą satysfakcję i zadowolenie Klientów, udzielamy wieloletniej gwarancji na skonstruowany ogród zimowy i każdy inny obiekt, jaki budujemy. 

Budowa ogrodów zimowych Bydgoszcz

Marzysz o posiadaniu ogrodu zimowego? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci urzeczywistnić wszelkie wizje.

Wszystkich zainteresowanych spersonalizowanymi tarasami zimowymi i oranżeriami naszego wykonawstwa zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji. W przypadku dodatkowych pytań czy chęci współpracy prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy i zbudujemy Państwa wymarzoną przestrzeń.

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język