Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Ogrody zimowe Wrocław

Niegdyś ogrody zimowe służyły przede wszystkim do uprawiania roślin i przechowywania ich podczas zimniejszych miesięcy roku. Dziś stanowią głównie miejsce do wypoczynku lub codziennego funkcjonowania, które ze względu na zazwyczaj swój całoroczny charakter – może być użytkowane zarówno latem, jak i zimą. Biorąc pod uwagę liczne walory nie tylko funkcjonalne, ale i wizualne na budowę ogrodu zimowego decyduje się coraz więcej osób. 

Od ponad 40 lat zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem ogrodów zimowych na tarasach, przy przestrzeniach domowych, biurach, a także różnego rodzaju obiektach usługowych – nie tylko we Wrocławiu, ale i na terenie całego kraju

Jeśli należysz do grona osób zainteresowanych budową – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ogrody - oranżerie - tarasy zimowe we Wrocławiu

Tworzymy konstrukcje różnego rodzaju i przeznaczenia. Jako producent ogrodów zimowych, podejmujemy się budowy zarówno standardowych ogrodów zimowych w tradycyjnym stylu, jak i również obiektów znacznie bardziej nietypowych, o nowoczesnym charakterze. 

Każdorazowo dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej odzwierciedlać Państwa pomysły. Jako zespół doświadczonych specjalistów doskonale wiemy, jak ze zwykłej przestrzeni uczynić wyjątkową, bezpieczną i komfortową strefę. W ramach oferty na Państwa indywidualne zamówienie możemy wykonać:

  • ogród zimowy bezpośrednio przy nieruchomości, gdzie stanowić będzie, w zależności od przeznaczenia, dodatkowe pomieszczenie – użytkowe, rekreacyjne bądź wypoczynkowe, 
  • ogród zimowy ciepły (całoroczny, z możliwością zainstalowania ogrzewania),
  • ogród zimowy z profili zimnych (sezonowy),
  • taras zimowy lub zabudowę balkonu,
  • oranżerię wolnostojącą usytuowaną w np. centralnej części działki.

Dlaczego warto zlecić nam budowę ogrodu zimowego?

Dostarczamy ogrody zimowe powstałe z zastosowaniem innowacyjnych profili aluminiowych renomowanej firmy Flandria. Wykorzystywane przez nas systemy są jednymi z najlepszych obecnie dostępnych na rynku – dają możliwość stworzenia dowolnego, niepowtarzalnego projektu, ponadto gwarantują wysokie walory wizualne i funkcjonalne. A to przekłada się na solidność, trwałość, wytrzymałość, a zarazem estetykę oferowanych przez nas oranżerii.

Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i zachowaniem najwyższych standardów. Zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę, która obejmuje:

  • indywidualne podejście,
  • uczciwe doradztwo i rzetelne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia, począwszy od projektu, aż po wskazówki dotyczące konserwacji i pielęgnacji ogrodu zimowego,
  • przejrzyste i atrakcyjne warunki współpracy,
  • terminowość,
  • wieloletnią gwarancję na każdy wykonany przez nas obiekt.

Budowa ogrodów zimowych Wrocław

Marzysz o posiadaniu prywatnego ogrodu zimowego? Oczekujesz usługi na najwyższym poziomie? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci urzeczywistnić wszelkie wizje.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z galerią dotychczas zrealizowanych przez nas prac. Zainteresowanych wykonaniem spersonalizowanego ogrodu zimowego, oranżerii lub zabudowy tarasu prosimy o kontakt

Z przyjemnością odpowiemy, udzielimy niezbędnych informacji, a także zaprojektujemy i zbudujemy Państwa wymarzoną przestrzeń.

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język