Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Wielkopolska

Zastanawiasz się jak uatrakcyjnić swój dom? Marzysz o przestrzeni, która będzie sprzyjać relaksowi i wypoczynkowi? Ogrody zimowe oferują liczne korzyści, dzięki którym stają się coraz bardziej popularne wśród właścicieli domów mieszkalnych, jak i przedsiębiorców.

Projektując i tworząc nasze ogrody zimowe w Wielkopolsce staramy się dostarczać rozwiązania o wysokim standardzie. Dotyczy to zarówno aspektów technicznych, jak i walorów funkcjonalnych i estetycznych konstrukcji. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ideą ogrodów zimowych i naszą ofertą.

Dlaczego warto zainwestować w ogród zimowy?

Inwestycja w ogród zimowy to inwestycja w Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. To przede wszystkim:

  • możliwość kontaktu z naturą przez cały rok i możliwość uprawy roślin, które nie miałyby szans przetrwać w naszej strefie klimatycznej, w ogrodach zimowych rośliny te są chronione przed zimnem, ulewnym deszczem oraz śniegiem,
  • dodatkowa przestrzeń, którą możesz zagospodarować zgodnie ze swoimi potrzebami i wykorzystywać jako przestrzeń do pracy, odpoczynku, spotkań ze znajomymi,
  • dodatkowy walor obiektu mieszkalnego, który wpływa na komfort mieszkania i wartość nieruchomości.

To wszystko sprawia, że ogrody zimowe są coraz bardziej pożądanym elementem w domach, obiektach komercyjnych, a także obiektach biurowych. Oferują użytkownikom wyjątkowe połączenie funkcjonalności, komfortu i bliskości z naturą.

Wielkopolska – Ogrody zimowe: Od projektu, aż po montaż

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Od ponad 40 lat specjalizujemy się w projektowaniu, budowaniu i montażu ogrodów zimowych, tarasów zimowych i oranżerii. Współpracujemy w tym zakresie z inwestorami prywatnymi i przedsiębiorcami. Nasze konstrukcje wykonujemy z wykorzystaniem innowacyjnych systemów profili aluminiowych, co otwiera przed nami praktycznie nieokraczone możliwości w zakresie realizacji ogrodów zimowych o różnych kształtach i powierzchniach. Ponadto, panele aluminiowe zapewniają trwałość i estetykę konstrukcji.

Zależnie od indywidualnych potrzeb i możliwości technicznych w miejscu montażu możemy wykonać projekt ogrodu zintegrowanego z budynkiem mieszkalnym/użytkowym lub konstrukcję wolnostojącą. Nasze ogrody zimowe są wykorzystywane jako obiekty sezonowe i całoroczne. Mogą służyć do uprawy roślin, relaksu, pracy, jako przestrzeń spotkań towarzyskich. Obiekty sezonowe zimą można również wykorzystywać do przechowywania mebli ogrodowych czy sprzętów sportowych.

Wybierz język