Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Warszawa

Ogrody zimowe są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących spędzać czas blisko natury w swoim domu przez cały rok. Dzięki ogrodom zimowym można cieszyć się letnią atmosferą nawet w zimniejszych porach roku. 

Poza nadawaniem świeżego, zielonego klimatu pomieszczeniom pozwalają również na powiększenie powierzchni użytkowej nieruchomości.

Projektowanie ogrodów zimowych Warszawa

Jako producent ogrodów zimowych oferujemy budowę ogrodów zimowych nie tylko w domach i mieszkaniach, ale też w biurach, hotelach czy restauracjach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą by zwiększyć atrakcyjność architektury budynku. Ogród zimowy to przeszklona zabudowa, która nie wymaga wielu zmian w powstałej wcześniej konstrukcji. Firma Altile dostosowuje budowę do budynku, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się niezwykle efektowną i jednocześnie bardzo funkcjonalną konstrukcją.

Ogrody zimowe na wymiar w Warszawie i okolicach

Każdy klient może liczyć na nasze indywidualne podejście. Dla każdego zlecenia gwarantujemy profesjonalną obsługę, najwyższą jakość produktu oraz uczciwe doradztwo. Skupiamy się na satysfakcji naszych klientów. Do każdego ogrodu zimowego dajemy wieloletnią gwarancję. Tworzone przez nas ogrody zimowe dają wiele możliwości aranżacji. Dzięki swojej wielosezonowości takie ogrody mogą służyć za miejsce ciszy i relaksu, oranżerię, niepowtarzalną jadalnię, kwiecisty pokój spotkań czy każde inne miejsce odpowiadające potrzebom użytkownika.

Ogród zimowy – wypoczynek przez cały rok

Każda tworzona przez nas zabudowa chroni przed
mroźnym, zimowym powietrzem oraz przed wszelkimi opadami. Ponadto zapewnia ochronę przed hałasem – ta funkcja jest bardzo przydatna w centrach miast. Dzięki temu pozwala na odpoczynek czy rozmowy blisko natury bez żadnych przeszkód. 

Poza ogrodami zimowymi specjalizujemy się w tworzeniu zabudowań tarasów i balkonów oraz oranżerii. Nasza firma działa na rynku od ponad 40 lat. Dzięki dużemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom perfekcyjne odwzorowanie ich własnych pomysłów połączone z fachowym doradztwem pracowników.

Nasze ogrody zimowe

Firma Altile świadczy usługi montażowe tradycyjnych i klasycznych zabudowań, jak i tych bardziej nietypowych i zaawansowanych. Umożliwiamy zainstalowanie ogrzewania, które pozwala na korzystanie z ogrodów przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Świadczymy usługi nie tylko w Warszawie i jej okolicach, ale też na terenie całej Polski. Prosimy o kontakt w przypadku pytań lub chęci nawiązania współpracy.

Zachęcamy do wypełnienia formularza przez naszą stronę. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy projekt ogrodu zimowego.

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język