Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Szczecin

Ogrody zimowe to doskonałe miejsce do wypoczynku, pozwalające cieszyć się zielenią, naturalnym światłem i ciepłem przez cały rok. To też świetny sposób na przedłużenie części użytkowej domu i uatrakcyjnienie istniejącej już architektury danej nieruchomości. Liczne walory wizualne i funkcjonalne oranżerii sprawiają, że na ich posiadanie w przydomowej przestrzeni decyduje się coraz więcej osób. 

Od ponad 40 lat zajmujemy się budowaniem ogrodów zimowych na zamówienie przy przestrzeniach domowych, budynkach biurowych i usługowych nie tylko w Szczecinie, ale i na terenie całego kraju.

Ogrody - tarasy zimowe - oranżerie w Szczecinie

Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem i montażem konstrukcji różnego rodzaju i przeznaczenia. Jeśli mieszkasz w zbiorowym budownictwie lub w sąsiedztwie Twojego domu nie ma miejsca na przestronną oranżerię – nie martw się. Zbudujemy dla Ciebie ogród zimowy na tarasie lub balkonie

Przez lata działalności wykonaliśmy mnóstwo ciekawych realizacji, nie tylko standardowych, ale i znacznie bardziej nietypowych, dlatego potrafimy z powodzeniem zaaranżować nawet najmniejszą przestrzeń. Nasz taras zimowy doskonale zastąpi tradycyjny letni ogród lub działkę – pozwoli cieszyć się przyjemnym otoczeniem i ulubioną roślinnością także w zimnych miesiącach roku.

Dlaczego warto powierzyć nam wykonanie ogrodu zimowego?

Wykonujemy nowoczesne ogrody zimowe oparte na innowacyjnych systemach aluminiowych dostarczanych przez renomowaną francuską firmę Flandria. Podczas pracy korzystamy z nowatorskich rozwiązań, nowoczesnych narzędzi i sprawdzonych metod. Wysoka jakość używanych do produkcji oranżerii i tarasów zimowych komponentów, w połączeniu z naszym doświadczeniem sprawiają, że możemy dostarczać Państwu konstrukcje solidne, trwałe, bezpieczne i komfortowe, a zarazem wysoce estetyczne i niepowtarzalne.

Każdorazowo staramy się jak najlepiej odzwierciedlać wszelkie oczekiwania i pomysły naszych Klientów. Do zleceń podchodzimy z ogromną pasją i zaangażowaniem. Zapewniamy kompleksową, profesjonalną obsługę, która oprócz budowy wysokiej jakości ogrodu zimowego obejmuje również:

  • indywidualny projekt,
  • fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia,
  • atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy,
  • terminowość,
  • wieloletnią gwarancję na każdy wykonany przez nas obiekt.

Budowa ogrodu zimowego Szczecin

Chcesz zaaranżować w oryginalny sposób przydomowy taras lub balkon? Marzysz o posiadaniu prywatnej oranżerii lub ogrodzie zimowym? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci urzeczywistnić Twoje pomysły.

Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą i galerią dotychczas zrealizowanych prac. Zainteresowanych wykonaniem spersonalizowanego ogrodu zimowego lub oranżerii prosimy o kontakt

Z przyjemnością odpowiemy, udzielimy niezbędnych informacji i przygotujemy projekt, który najlepiej odpowie na Państwa wszelkie potrzeby i wymagania.

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język