Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Radom

Marzysz o idealnej przestrzeni do relaksu i bliskości z naturą? Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji wysokiej jakości ogrodów zimowych, które są nie tylko piękne, ale także funkcjonalne i trwałe. Nasze ogrody zimowe stanowią harmonijne połączenie piękna natury i komfortu domowego zacisza.

Wykonujemy również ogrody zimowe na potrzeby obiektów komercyjnych i biurowych. Ogrody zimowe w przestrzeniach pracowniczych cieszą się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o dobre samopoczucie swoich pracowników.

Ogród zimowy – Dlaczego warto go mieć?

Za inwestycją w ogród zimowy przemawia wiele korzyści, które wpływają nie tylko na estetykę i wartość rynkową nieruchomości, ale przede wszystkim na jakość życia mieszkańców.

Ogrody zimowe:

  • oferują możliwość całorocznego kontaktu z naturą i uprawy wymagających roślin, które nie miałyby szans na przetrwanie w naszym klimacie,
  • wzbogacają nieruchomość o dodatkową przestrzeń użytkową, którą możemy zaaranżować w praktycznie dowolny sposób,
  • mogą stanowić integralny element bryły budynku, tym samym podnosząc jej estetykę.

Budowa ogrodów zimowych w Radomiu i okolicy

Ogrody zimowe projektujemy i wykonujemy na potrzeby inwestorów z Radomia i okolicy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, budowie i montażu konstrukcji o bardzo zróżnicowanym charakterze – ogrodów sezonowych i całorocznych, konstrukcji zintegrowanych z bryłą budynku i wolnostojących.

Nasze konstrukcje opieramy na innowacyjnych systemach profili aluminiowych. Profile aluminiowe zapewniają nam bardzo dużą swobodę projektową, jednocześnie gwarantując ponadczasową estetykę i wysoką trwałość konstrukcji.

Dlaczego warto nam zaufać?

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji. Współpracujemy z inwestorami prywatnymi i przedsiębiorstwami. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym, co umożliwia nam realizację inwestycji w praktycznie dowolnym miejscu. Nasze ogrody zimowe charakteryzują się:

  • spersonalizowanym projektem, który opracowujemy w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania klienta, jednocześnie uwzględniając możliwości techniczne w miejscu montażu,
  • wysoką jakością wykonania, która wpływa na odbiór estetyczny oraz trwałość konstrukcji,
  • swobodą aranżacji przestrzeni, która może być wykorzystana do celów uprawy roślin, celów rekreacyjnych, a także pracy i nauki.
Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.
Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język