Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Pomorskie

Ogród zimowy to nie tylko idealny dom dla Twoich roślin, ale również przestrzeń, która zaprasza do odpoczynku i regeneracji. Decydując się montaż ogrodu zimowego inwestujesz w swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Doskonale rozumieją to również przedsiębiorcy, którzy coraz częściej zamawiają projekty i realizacje ogrodów zimowych na potrzeby lokali gastronomicznych, hoteli, a nawet obiektów biurowych.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z koncepcją ogrodów zimowych i naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Dlaczego warto zaprojektować ogród zimowy?

Inwestycja w ogród zimowy niesie za sobą szereg korzyści. To przede wszystkim:

  • możliwość całorocznego kontaktu z naturą i otaczania się roślinami, które w przeciwnym wypadku nie przetrwałyby w naszym klimacie,
  • dodatkowa przestrzeń użytkowa do własnej aranżacji (ogrody zimowe są wykorzystywane jako przestrzeń do pracy i nauki, relaksu, spotkań towarzyskich),
  • wartość dodana, która podnosi walory estetyczne i wartość rynkową nieruchomości.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że ogrody zimowe są coraz bardziej pożądanym elementem w domach, oferując mieszkańcom wyjątkowe połączenie funkcjonalności, komfortu i bliskości z naturą.

Budowa ogrodów zimowych – Od projektu, po profesjonalną realizację

Marka Altile działa na rynku od ponad 40 lat. Specjalizujemy się w kompleksowych realizacjach ogrodów zimowych – ich projektowaniu, budowie i montażu. Nasze ogrody zimowe powstają na bazie innowacyjnych systemów, co zapewnia nam bardzo dużą swobodę projektową. Nasze konstrukcje wyróżniają się pod względem wizualnym i funkcjonalnym, a także trwałości.

Zależnie od potrzeb inwestora i możliwości technicznych wykonujemy ogrody zimowe zintegrowane z budynkami, jak również konstrukcje wolnostojące. Te ostatnie możemy wznieść w praktycznie dowolnym miejscu. Dysponujemy technologią, która pozwala na realizację projektów sezonowych i budowę ogrodów całorocznych, które w sezonie zimowym będą dodatkowo ogrzewane.

Województwo pomorskie – Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego. Współpracujemy z inwestorami prywatnymi i przedsiębiorcami. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji projektów ogrodów zimowych na potrzeby zabudowy jednorodzinnej oraz obiektów komercyjnych i biurowych.

To co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do każdej realizacji. Nasz Zespół przygotowuje projekt w oparciu o potrzeby i oczekiwania inwestora, jednocześnie uwzględniając możliwości techniczne na miejscu montażu. Konstrukcje wykonane z wysokiej jakości profili aluminiowych są estetyczne i trwałe, nie wymagają czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych.

Wybierz język