Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Lubuskie

Ogród zimowy to specjalnie zaprojektowana konstrukcja, w ramach której możesz połączyć cechy wnętrza domu z naturalnym otoczeniem i cieszyć się dodatkową przestrzenią użytkową. Dzięki charakterystycznej konstrukcji w ogrodzie zimowym panuje mikroklimat, który sprzyja uprawie roślin, które normalnie nie przetrwałyby zimy w danym regionie. Ale jego rola nie musi się ograniczać wyłącznie do uprawy roślin. Ogrody zimowe często służą jako dodatkowa przestrzeń mieszkalna, gdzie można odpoczywać, czytać książki lub cieszyć się widokiem na ogród.

Na terenie województwa lubuskiego oferujemy kompleksową realizację ogrodów zimowych. Projektujemy i wykonujemy zarówno konstrukcje zintegrowane z bryłą budynku, jak i jednostki wolnostojące. Nasze ogrody zimowe znajdują zastosowanie w przestrzeniach mieszkalnych, komercyjnych, a nawet biurowych.

Ogród zimowy w domu – Dlaczego warto go mieć?

Ogród zimowy w domu przynosi wiele korzyści, zarówno praktycznych, jak i estetycznych. Zapewnia dodatkową przestrzeń, którą można wykorzystać jako miejsce do relaksu, jadalnię, przestrzeń do pracy lub do uprawy roślin. Jest to również idealne miejsce do organizowania spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Umożliwia cieszenie się roślinnością i światłem słonecznym niezależnie od pogody na zewnątrz, tym samym wpływając korzystnie na nasz nastrój i samopoczucie. Dobrze zaprojektowany  i wykonany ogród zimowy może znacznie podnieść estetykę domu i zwiększyć jego wartość rynkową.

Kompleksowa realizacja ogrodów zimowych w lubuskim

Posiadamy ponad 40 lat doświadczenia w projektowaniu, budowaniu i montażu konstrukcji zewnętrznych, takich jak ogrody zimowe, tarasy zimowe i oranżerie. Bogate doświadczenie w połączeniu z dostępem do innowacyjnych technologii pozwala nam na bezkompromisową realizację nawet najbardziej wyszukanych projektów. Zależnie od potrzeb i oczekiwań inwestora realizujemy projekty ogrodów zimowych przeznaczonych do użytku sezonowego i całorocznych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa lubuskiego. Tworzymy ogrody zimowe, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i preferencji inwestorów. To pozwala nam na kreowanie unikalnej przestrzeni odpowiadającej osobistym gustom. Elastyczność w projektowaniu idzie w parze z wysoką jakością wykonania. Pracujemy z wykorzystaniem innowacyjnego systemu profili aluminiowych, które zapewniają wysoką trwałość konstrukcji, jej odporność na czynniki szkodliwe oraz estetykę.

Wybierz język