Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Lublin

Zimowy ogród to konstrukcja, która bez wątpienia przyczynia się do powiększenia powierzchni domu i uatrakcyjnienia wyglądu zewnętrznej bryły budynku. To też ogromna atrakcja dla domowników i gości. Za najbardziej komfortowe ogrody zimowe uznaje się te całoroczne, bowiem pozwalają cieszyć się zielenią, naturalnym światłem i przyjemną atmosferą, nawet w deszczowe czy mroźne dni. 

Nie bez znaczenia pozostają też kwestie inne niż możliwość wygodnego wypoczynku czy pracy w przyjemnym klimacie. Posiadanie przydomowej oranżerii ogrodowej poprawia także bilans cieplny budynku, przyczynia się do stabilizacji wilgotnego powietrza w domu i poziomu natlenienia. 

Z uwagi na liczne walory na budowę ogrodu zimowego decyduje się coraz więcej osób. Jeśli należysz do grona zainteresowanych – zapoznaj się z naszą ofertą.

Producent ogrodów ziomwych w Lublinie

Jako producent ogrodów zimowych, oferujemy ogrody zimowe w Lublinie, nowoczesne zabudowy tarasów i balkonów oraz efektowne oranżerie. Jako producent z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży, zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem i montażem konstrukcji różnego rodzaju i przeznaczenia. W zależności od potrzeb możemy zaproponować ogrody w zabudowie zimnej, o charakterze sezonowym oraz ogrody ciepłe, całoroczne z możliwością zamontowania instalacji grzewczej. 

Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymają Państwo kompleksową obsługę przeprowadzoną z zachowaniem najwyższych standardów. Zapewniamy indywidualne podejście, fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia, atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy, a także terminowość i wieloletnią gwarancję na wykonane przez nas ogrody zimowe i inne obiekty

Tarasy zimowe i oranżerie z najwyższej jakości materiałów

Zlecając nam budowę ogrodu zimowego mogą mieć Państwo pewność, że wykonany zostanie z wysokojakościowych komponentów, zapewniających nie tylko wysokie walory wizualne. Tarasy i oranżerie przez nas projektowane powstają z wykorzystaniem innowacyjnych profili aluminiowych dostarczanych przez renomowaną firmę Flandria. 

Zastosowane systemy – jedne z najlepszych dostępnych na rynku – gwarantują też pełną funkcjonalność ogrodów zimowych, w tym:

  • możliwość zamontowania odpowiedniej wentylacji i ogrzewania oraz oświetlenia,
  • wysoki poziom izolacyjności zarówno termicznej, jak i akustycznej,
  • obszerny wybór systemów otwierania,
  • wysoką odporność, szczególnie na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych,
  • stabilność, trwałość i wytrzymałość,
  • łatwość w utrzymaniu czystości.

Ogrody zimowe – tarasy zimowe – oranżerie – Lublin i okolice

Wszystkich zainteresowanych spersonalizowanymi tarasami zimowymi i oranżeriami naszego wykonawstwa zapraszamy do obejrzenia galerii przykładowych realizacji. Budujemy ogrody zimowe przy przestrzeniach domowych, a także budynkach biurowych i usługowych, w tym hotelach i restauracjach, nie tylko na terenie Lublina, ale i całego kraju

W przypadku dodatkowych pytań czy chęci nawiązania współpracy prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy, udzielimy niezbędnych informacji i przygotujemy projekt, który najlepiej odpowie na Państwa wszelkie potrzeby i wymagania.

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język