Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Łódzkie

Marzysz o dodatkowej przestrzeni do wypoczynku i relaksu? Chcesz uprawiać wymagające rośliny, które potrzebują ciepła? Szukasz alternatywnego miejsca do spotkań z rodziną i przyjaciółmi? Nowoczesne ogrody zimowe doskonale wpisują się w te potrzeby i oczekiwania.

Inwestycja w ogród zimowy to inwestycja zdrowie, dobre samopoczucie i lepszy komfort mieszkania. W przestrzeniach biurowych ogród zimowy stanowi gwarancję dobrego samopoczucia pracowników, a co za tym idzie większej motywacji do pracy. Ogrody projektujemy na cele obiektów mieszkalnych, komercyjnych i biurowych.

Skąd popularność ogrodów zimowych?

Z roku na rok ogrody zimowe cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego? Powodów jest wiele. W tym miejscu na uwagę zasługuje przede wszystkim:

 • możliwość sezonowego lub całorocznego użytkowania dodatkowej przestrzeni, która może służyć wypoczynkowi, pracy lub być przestrzenią do spotkań towarzyskich,
 • możliwość uprawy wymagających roślin, które nie mają szans na przetrwanie w naszym klimacie,
 • podniesienie standardu nieruchomości, a co za tym idzie jej wartości rynkowej w przypadku ewentualnej sprzedaży.

W przestrzeniach biurowych ogrody zimowe służą przede wszystkim wyciszeniu się i relaksowi. Pomagają rozładować napięcie i stres, dają wytchnienie oczom. W przestrzeniach komercyjnych ogrody zimowe są wykorzystywane do rozrywki. Mogą być alternatywą dla popularnych ogródków letnich lub eleganckimi jadalniami, które wyniosą doświadczenia klientów Twojej restauracji na zupełnie nowy poziom.

Łódzkie – Ogrody zimowe od projektu, aż po montaż

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji. Realizujemy projekty ogrodów zimowych, tarasów zimowych i oranżerii. Pracujemy z wykorzystaniem innowacyjnych systemów profili aluminiowych, co przekłada się na szereg zalet konstrukcyjnych:

 • swobodę projektową,
 • wysoką estetykę konstrukcji,
 • trwałość zabudowy,
 • brak konieczności realizowania czasochłonnych i kosztownych prac konserwacyjnych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Ogrody zimowe projektujemy i montujemy na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa łódzkiego. Współpracujemy z inwestorami prywatnymi i biznesowymi. To co nas wyróżnia, to:

 • indywidualne projekty, które dopasowujemy do unikalnych potrzeb i wymagań inwestora,
 • zastosowanie tylko najlepszych materiałów, które zapewniają trwałość i estetykę przez lata,
 • profesjonalna i bezproblemowa realizacja z dotrzymaniem umówionych terminów,
 • wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji – od projektu po wykonanie, jesteśmy z Tobą, aby upewnić się, że wszystko przebiega zgodnie z planem.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na ogrody zimowe dla województwa łódzkiego, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Wybierz język