Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Kraków

Obecnie wielu właścicieli domów coraz częściej zdaje sobie sprawę z tego, że warto mieć ogród zimowy zarówno ze względów estetycznych, jak i użytkowych. Niezwykle istotnym jest fakt, że tarasy zimowe skutecznie przyczyniają się do obniżenia kosztów eksploatacji budynku poprzez wykorzystywanie gromadzonego w nim ciepła. Przeszklony taras zimą chroni wnętrza przed chłodem, przez resztę roku natomiast – przed hałasem.

Zimowy ogród, określany często również jako oranżeria, pozwala cieszyć się zielenią, bujną roślinnością i letnią atmosferą przez cały rok niezależnie od pogody. Niektórzy budują go w celu uatrakcyjnienia architektury domu i urozmaicenia przestrzeni mieszkalnej. Ogród zimowy umożliwia bowiem nie tylko komfortowy wypoczynek w wyjątkowym klimacie, ale też nierzadko przedłuża strefę użytkową, stwarzając dodatkowe miejsce do codziennego funkcjonowania czy pracy.

Projektowanie ogrodów zimowych w Krakowie

Nie tylko ogrody zimowe, ale też zabudowy tarasów i balkonów oraz oranżerie wielkogabarytowe czy ogrodowe są naszą specjalnością. Od ponad 40 lat dbamy pieczołowicie o to, by nasze realizacje były idealnym odzwierciedleniem Państwa pomysłów i wizji. Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem i montażem zarówno standardowych, jak i również znacznie bardziej nietypowych obiektów. W zależności od potrzeb możemy zaproponować tarasy zimowe o charakterze sezonowym oraz te całoroczne – z możliwością zainstalowania ogrzewania. 

Wykonujemy ogrody zimowe przy przestrzeniach domowych, a także budynkach biurowych i usługowych na terenie nie tylko Krakowa, ale i całego kraju. Zapewniamy każdorazowo kompleksową, indywidualną obsługę, fachowe doradztwo, a także atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy. Gwarantujemy też terminowość oraz udzielamy wieloletniej gwarancji na skonstruowany ogród zimowy i każdy inny obiekt, jaki budujemy. 

Nasze tarasy zimowe i oranżerie powstają z najlepszych materiałów

Dostarczamy ogrody zimowe budowane z wykorzystaniem innowacyjnych profili aluminiowych renomowanej firmy Flandria. Zastosowane systemy są jednymi z najlepszych obecnie dostępnych na rynku – dają możliwość stworzenia dowolnego, niepowtarzalnego projektu, ponadto gwarantują wysokie walory wizualne i funkcjonalne. A to przekłada się na solidność, trwałość, wytrzymałość, a zarazem estetykę oferowanych przez nas konstrukcji.

Budowa ogrodów zimowych Kraków

Chcesz zatrzymać namiastkę lata i cieszyć się przyjemną atmosferą cały rok? Planujesz zaaranżować przestrzeń przydomową tworząc swój prywatny ogród zimowy? Skontaktuj się z nami, a zrealizujemy Twoje najśmielsze pomysły. 

Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i galerią dotychczas zrealizowanych projektów. W przypadku pytań czy chęci uzyskania więcej szczegółów prosimy o kontakt. Pozostajemy do dyspozycji zarówno dla Klientów prywatnych, przedsiębiorców, jak i wszystkich poszukujących rzetelnej firmy, która wykona ogród zimowy odpowiadający na wszelkie potrzeby i wymagania. Zapraszamy!

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język