Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Gdańsk i Gdynia

Zastanawiasz się, jak cieszyć się namiastką lata przez cały rok? Doskonałym rozwiązaniem jest budowa ogrodu zimowego. To konstrukcja, która przede wszystkim zapewnia dodatkową przestrzeń, w zależności od swojego przeznaczenia – do codziennego użytkowania, pracy, relaksu i odprężenia, zabawy i rekreacji, a nawet uprawy różnego rodzaju roślin.

Zimowy ogród pozwala cieszyć się zielenią, naturalnym światłem i przyjemną atmosferą, nawet w deszczowe czy mroźne dni. Jego liczne walory sprawiają, że cieszy się obecnie ogromną popularnością wśród inwestorów. Jeśli chcesz zaaranżować swój prywatny ogród zimowy i poszukujesz rzetelnego wykonawcy – zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. 

Projektowanie ogrodów zimowych w Gdańsku i Gdyni

Z powodzeniem działamy i rozwijamy się w branży szklanych konstrukcji już od ponad 40 lat. Specjalizujemy się w projektowaniu i dostarczaniu ogrodów zimowych, tarasów zimowych oraz oranżerii. Tworzymy konstrukcje na zamówienie różnego rodzaju i przeznaczenia. W ramach oferty możemy wykonać:

  • ogród zimowy na tarasie lub balkonie stanowiący dodatkowe pomieszczenie użytkowe, rekreacyjne bądź wypoczynkowe, 
  • oranżerię ogrodową wolnostojącą usytuowaną w innej niż nieruchomość części działki, 
  • ogród zimowy sezonowy
  • ogród zimowy całoroczny, z możliwością zamontowania ogrzewania. 

Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymają Państwo kompleksową obsługę przeprowadzoną z zachowaniem najwyższych standardów. Zapewniamy indywidualne podejście, fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia, atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy, a także terminowość i wieloletnią gwarancję na wykonane przez nas ogrody zimowe i inne obiekty. 

Nowoczesne ogrody zimowe najwyższej jakości

Ogrody zimowe przez nas projektowane powstają z wykorzystaniem innowacyjnych systemów aluminiowych renomowanej firmy Flandria. Zastosowane profile – jedne z najlepszych dostępnych na rynku – gwarantują nie tylko wysokie walory wizualne, ale i funkcjonalne, w tym:

  • możliwość zastosowania odpowiednich instalacji wentylacyjnych i grzewczych oraz oświetlenia,
  • wysoki poziom izolacyjności – termicznej i akustycznej,
  • obszerny wybór systemów otwierania,
  • wysoką odporność, szczególnie na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych,
  • stabilność, trwałość i wytrzymałość; łatwość w utrzymaniu czystości.

Ogrody zimowe – tarasy zimowe – oranżerie – Gdańsk i Gdynia

Budujemy ogrody zimowe przy przestrzeniach domowych, a także budynkach biurowych i usługowych na terenie nie tylko Trójmiasta, ale i całego kraju. Wszystkich zainteresowanych spersonalizowanymi tarasami zimowymi i oranżeriami naszego wykonawstwa zapraszamy do obejrzenia galerii przykładowych realizacji. W przypadku dodatkowych pytań czy chęci nawiązania współpracy prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy i wykonamy Państwa wymarzoną przestrzeń – w pełni dopasowaną do wszelkich potrzeb i wizji. 

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język