Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Dolnośląskie

Marzysz o dodatkowej przestrzeni do wypoczynku i rekreacji? A może szukasz inspirującego miejsca do pracy? Ogród zimowy to nie tylko idealny dom dla Twoich roślin, ale również przestrzeń, którą możesz przekształcić w biuro, dodatkowy salon, miejsce do ćwiczeń czy relaksu.

Inwestorów z województwa dolnośląskiego zainteresowanych projektem i kompleksowym wykonawstwem ogrodu zimowego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy doświadczenie w realizacji ogrodów na potrzeby obiektów mieszkalnych, komercyjnych i biurowych. Realizujemy obiekty sezonowe i całoroczne.

Dlaczego warto mieć ogród zimowy?

Posiadanie ogrodu zimowego niesie za sobą szereg zalet. Do najważniejszych warto zaliczyć:

  • możliwość całorocznego kontaktu z naturą i hodowli wymagających roślin, które w naszym klimacie nie przetrwałyby na otwartych rabatach czy grządkach,
  • wzbogacenie nieruchomości o dodatkową przestrzeń do własnej aranżacji, z której możemy korzystać zależnie od aktualnych preferencji i potrzeb,
  • poprawę walorów estetycznych nieruchomości i podniesienie jej wartości rynkowej.

Wszystkie powyższe czynniki sprawiają, że ogrody zimowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem właścicieli nieruchomości. Ich zalety doceniają także przedsiębiorcy, którym zależy na zapewnieniu komfortowych warunków pracy.

Ogrody zimowe – Kompleksowe wykonawstwo Dolnośląskie

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów ogrodów zimowych. Współpracujemy z inwestorami z województwa dolnośląskiego, którym zapewniamy fachową i rzetelną pomoc na każdym etapie realizacji projektu. Zależnie od indywidualnych oczekiwań i potrzeb, jak również możliwości technicznych w miejscu montażu możemy wykonać ogród zimowy zintegrowany z bryłą budynku lub konstrukcję wolnostojącą.

Dlaczego warto nam zaufać?

Altile to ponad 40 lat doświadczenia w realizacji ogrodów zimowych, tarasów zimowych oraz oranżerii. Naszą specjalnością są kompleksowe realizacje, w ramach których zapewniamy:

  • spersonalizowany projekt ogrodu zimowego,
  • konstrukcję wykonaną w oparciu o innowacyjny system profili aluminiowych o wysokiej trwałości,
  • montaż ogrodu zimowego.

Dysponujemy nowoczesnym, w pełni wyposażonym zapleczem maszynowym, które pozwala na realizację projektów nawet w trudnodostępnych miejscach. Sprzęt w połączeniu z fachową wiedzą Zespołu Altile oraz wysokie jakości materiałami konstrukcyjnymi przekładają się na walory estetyczne i jakość oferowanych rozwiązań. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Wybierz język