Wraz z początkiem lata, dla pierwszych 20 zamówień oferujemy 10% rabatu
Oferta ważna do końca czerwca 2022

Tylko do końca miesiąca rabat

10%

* zadzwoń do naszego biura po więcej szczegółów

Ogrody zimowe Białystok

Ogród zimowy to niezwykle efektowna, szklana konstrukcja, która pozwala na cieszenie się zielenią i letnią atmosferą przez cały rok. To też oryginalny i funkcjonalny sposób na powiększenie powierzchni użytkowej nieruchomości i uatrakcyjnienie istniejącej już architektury budynku. 

Z uwagi na liczne walory i wielofunkcyjność, na budowę ogrodu zimowego w sąsiedztwie domu, biura, hotelu czy restauracji decyduje się obecnie coraz więcej inwestorów. Jeśli jesteś w grupie zainteresowanych, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

Projektowanie ogrodów zimowych w Białymstoku

Jako producent ogrodów zimowych nasze doświadczenie w branży zbieramy już od ponad 40 lat. Specjalizujemy się w projektowaniu, budowaniu i montażu solidnych, komfortowych i bezpiecznych ogrodów zimowych, tarasów zimowych oraz oranżerii. W zależności od potrzeb możemy zaproponować ogrody w zabudowie zimnej, o charakterze sezonowym oraz ogrody ciepłe, całoroczne z możliwością zamontowania instalacji grzewczej.

Przez okres naszej działalności wykonaliśmy już wiele ciekawych realizacji – począwszy od tych standardowych i tradycyjnych, aż po nowoczesne i znacznie bardziej nietypowe. Tworzymy ogrody zimowe na indywidualne zamówienie przy przestrzeniach domowych, a także budynkach biurowych i usługowych zlokalizowanych zarówno na terenie miasta Białystok, jak i okolicznych miejscowości. 

Dlaczego warto zlecić nam zbudowanie ogrodu zimowego?

Projektujemy i wykonujemy ogrody zimowe oparte na innowacyjnych systemach profili aluminiowych francuskiej firmy Flandria, która jest na rynku od ponad 40 lat. Podczas pracy korzystamy wyłącznie z nowoczesnych narzędzi i sprawdzonych metod. Jakość używanych do budowy ogrodów zimowych komponentów, w połączeniu z naszym doświadczeniem i bogatym parkiem maszynowym przekładają się na konstrukcje solidne, wytrzymałe, trwałe, a zarazem wysoce estetyczne i oryginalne.

Państwa zadowolenie i pełna satysfakcja są dla nas priorytetem. Dlatego też, udzielamy wieloletniej gwarancji na skonstruowany ogród zimowy i każdy inny obiekt, jaki budujemy. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i najwyższą starannością. Gwarantujemy kompleksową, profesjonalną obsługę, uczciwe doradztwo, atrakcyjne i przejrzyste warunki współpracy oraz co najważniejsze – najwyższą jakość końcowego produktu. Wszystko po to, by mogli cieszyć się Państwo pełną funkcjonalnością i pięknem prywatnego ogrodu zimowego przez długie lata.

Budowa ogrodów zimowych Białystok

Marzysz o nowoczesnym i oryginalnym ogrodzie zimowym? Oczekujesz przeprowadzenia usługi na najwyższym poziomie? Zgłoś się do naszej firmy, a urzeczywistnimy Twoje wszelkie wizje.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z galerią dotychczas zrealizowanych przez nas projektów i współpracy. Siedziba naszej firmy to Zalesie Górne k. Piaseczna, jednak z przyjemnością obsługujemy Klientów z całej Polski. W przypadku pytań czy chęci uzyskania więcej szczegółów prosimy o kontakt. Pozostajemy do dyspozycji zarówno dla Klientów prywatnych, przedsiębiorców, jak i wszystkich poszukujących zaufanej firmy, która wykona ogród zimowy odpowiadający na wszelkie potrzeby i wymagania. Zapraszamy!

Darmowa wycena

Wypełnij formularz

Wybierz język